1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.myndipood.ee (edaspidi e-pood) omaniku Mündipood OÜ (edaspidi Müüja) vahel e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Tooted

2.1. Toodete hinnad on eurodes.

2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

2.3. Myndipood.ee müüb mündikogumise tarvikuid, numismaatilisi hõbe- ja kuldmünte.

2.4. E-poes olevad toodete tegelik värv võib veidi erineda piltidel olevast, kuna värvide kuvamine sõltub iga kuvari seadistustest!

3. Kuidas valida kaupu Myndipood.ee e-poest

3.1. Valige sobiv teema ning sirvige tooteid. Kui leiate sobiva toote, siis paigutage toode ostukorvi.

4. Ostukorv

4.1 Ostukorv annab Teile ülevaate Teie poolt välja valitud toodetest ning nende kogumaksumusest. Peale toote lisamist ostukorvi võite e-poest veel teisi tooteid juurde valida. Kui olete toodete valimise lõpetanud, saate siseneda ostukorvi klikkides lehe ülemisse parempoolsesse serva sõnale  “OSTUKORV”. Sisenenud ostukorvi, kontrollige üle valitud tooted.

5. Tellimuse vormistamine ja tasumine 

5.1. Tellimuse vormistamiseks avage ostukorv, sisestage vajaliku kontaktandmed,  valige transpordimeetod, nõustuge tingimustega ning kinnitage tellimus. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.

5.2. Toodete eest saab tasuda läbi pangalinkide, PayPali või ülekandega. Eesti pangalinke vahendab Maksekeskus AS.

5.3. Mündipood OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Mündipood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile

5.4. Tasudes pangalingi kaudu, palun vajutage kindlasti nuppu “TAGASI KAUPMEHE JUURDE”, et pangamakse kohta info kohe meie süsteemi jõuaks ning ost jõustuks. Müügileping loetakse sõlmituks siis, kui asume tellimust täitma ja Ostja poolt sooritatud maksekorraldusega on laekunud raha Müüja arvelduskontole.

5.5. Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Mündipood OÜ ei vastuta Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise/ kohaletoimetamise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

6. Toodete tarnimine

6.1. Tellitud kauba postitame hiljemalt 3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest.

6.2. Tooted toimetatakse Kliendile Omniva pakiautomaati või kokkuleppel muul viisil.

6.3. Tooteid tarnime kõikidesse Eesti Omniva pakiautomaatidesse. Kokkuleppel ka teistesse riikidesse ja teisi transpordilahendusi kasutades.

7. Garantii

7.1. Mündipood OÜ vastutab e-poes müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Probleemide ilmnemisel palume kirjutada myndipood@myndipood.ee edasiste juhiste saamiseks.

7.2. Garantii korras ei hüvitata tooteid ja detaile, mis on kulunud, lõhutud liigset jõudu kasutades või purunenud kukkudes.

7.3. Garantii korras ei hüvitata kasutamise käigus loomulikult kulunud detaile.

8. Tagastamisõigus

8.1. Kliendil on e-poest ostetud kaubale alates kauba kättesaamisest 14-päevane lepingust taganemise õigus (edaspidi 14-päevane tagastusõigus) vastavalt allpool toodud lepingutingimustele.

8.2. Ostes e-poest, nõustub Klient tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

8.2.1. Tagastatav kaup peab olema kahjustamata.

8.2.2. Tagastamisõiguse kasutamiseks esitama tagastusavalduse  vabas vormis e-posti aadressil myndipood@myndipood.ee 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

8.2.3. Lepingust taganemisel tuleb ostetud asi viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul) tagastada. Müüja kohustub viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul) taganemisteate saamisest tagastama Kliendi poolt tasutud summa.

9. Vastutus ja vääramatu jõud

9.1. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poolele tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

9.2. Müüja ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Mündipood soovib Teile mõnusat ostlemist meie e-poes!