fbpx

Home » Pood » Mündipuhastusvahend vasele 150 ml

Mündipuhastusvahend vasele 150 ml

Mündipuhastusvahend vasele 150 ml

10,11

Puhastusvahend sobib ainult oksüdeerunud või tuhmunud vaskmüntide puhastamiseks.
Vahend EI SOBI proof ja proof-like kvaliteediga hõbemüntide, kuldmüntide ega bi-metallist ja vask-nikkel metallist müntide puhastamiseks. Samuti ei sobi antiikmüntide puhastamiseks, milledele on tekkinud paatina kiht (sinakas- või hallikasrohelise värvusega kiht).
Müntide puhastamiseks asetage puhastatavad mündid purgis olevasse korvikesse, veenduge, et mündid ei oleks üksteise vastas. Vähese oksüdatsioonikorraga mündid on puhtad 3-5 minuti pärast, äärmiselt oksüdeerunud mündid võib jätta vahendisse kuni 20 minutiks, kuid see nõuab pidevat järelvalvet, niipea kui mündid on oksüdatsioonst vabanenud võtke korv purgist välja ja loputage puhta veega. Kuivatamiseks on soovitav kasutada majapidamispaberit- ärge hõõruge münte kuivaks. Puhastusvedelikku saab kasutada korduvalt, ärge lisage vahendile vett, müntidelt eemalduv mustus lahjendab puhastusvedelikku.

NB! Puhastusvedelik sisaldab happeid, mis võib kahjustada roostevaba terast ja muid happetundlikke pindasid. Ettevaatust puhastusvahend on nahka, silmi ja limaskesti ärritav, kokkupuutel loputage põhjalikult veega. Kasutage kummikindaid.
Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Sisaldab: fosforhapet / rasvalkoholi polüglükooleetrit, C 10-16 etoksülaatisostearüülalkohole, propoksüleeritud. Sisaldab vastavalt EÜ määrusele nr 648/2004: <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, tsitronellool lõhnaaineid.
Pakend 150 ml

Laos

Tootekood: 4004117146961 Kategooria: