Sulge menüü

“Mere ime”, Palau 2016.a. 92,5% hõbemünt ehtsa pärliga, 25 g

Unikaalne kombinatsioon – kõrgkvaliteetne hõbemünt ja ehtne sinine mageveepärl – see äratab huvi kõigis mündikogujais.

Tehnilised andmed:
Hõbe: 99,9 %
Kaal: 38,61 g
Läbimõõt: 1 unts
Nimiväärtus: 5 Dollarit
Kvaliteet: Proof
Väljalaskeaasta: 2016
Väljalaskja: Palau
Tiraaž: 2 500 tk
Pakend: puidust kinkekarp, sertifikaat.

Hõbemündil on kujutatud suurim meretigu Tritoni trompet (Charonia tritonis), kes elutseb korallriffides India ja Vaikse ookeani piirkonnas. See suurim meretigu võib kasvada kuni 60 cm pikkuseks. Smartminting tehnoloogiaga on saavutatud ultra-kõrgreljeefne tulemus, mis annab edasi väga elutruu efekti.

Tootekood: 27566 Kategooriad: ,

85.00

3 laos

Kirjeldus

Paljud inimesed on vaimustatud pärlitest. See salapärane loodusejuveel on ilu, puhtuse ja armastuse sümboliks. Ehtsad looduslikud pärlid on väga haruldased ja järelikult hindamatud. Pärleid kasutatakse peamiselt juveelide valmistamiseks. Pärl on tugev, enamasti suhteliselt ümar moodustis, mis on tekkinud kojaga limuste mantliepiteeli sattunud võõrkehast, mille ümber on moodustunud pärlmutterkiht.

Nagu neid moodustavate limuste koda, on ka pärl moodustunud kaltsiumkarbonaadist. Pärl valmib kojas umbes 2 aastat. Alati ei ole need nn operatsioonid edukad, sest ainult 3% pärlites on müügiks kõlblikud. See teebki pärlid kalliks ja eksklusiivseks tooteks. Üks asi on kindel: “Loodus jätab meid alati vastuseta küsimustega!”